Хабарландыру

Янв 23, 2024

Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан  университеті Тіл және әдебиет институты базасында өтетін Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланы академиясы мен Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университетінің Тіл және әдебиет институты 2024 жылғы 20 ақпандағы «Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының әскери ұжымында полимәдени құзіреттілікті қалыптастыру» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференциясына қатысуға шақырады.
ХҒПК қатысуға ғалымдар, жоғары оқу орындарының, орта-арнайы және орта білім беру ұйымдарының оқытушылары, әскер түрлері мен әр түрлі күш құрылымдарының  офицерлері, сондай-ақ докторанттар, аспиранттар мен магистранттар шақырылады.
Барлық сұрақтармен мына нөмір  бойынша хабарласыңыз:8-705-659-10-17. Е-mail: baurka@bk.ru.