Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланы Әскери институтының басшылығы мен барлық жеке құрамы атынан Әскери институттың әйел әскери қызметшілерін шын мәнінде көктемнің ең жарқын және тамаша мерекесі — Халықаралық әйелдер күнімен шын жүректен құттықтаймыз!
Біздің еліміздегі әйелдер керемет сұлулығымен және сүйкімділігімен ғана танымал емес. Олардың мәдениет пен өнерге, ғылым мен спортқа, елдің қоғамдық және саяси өміріне қосқан үлесі шын мәнінде баға жетпес. Олар біздің мемлекетіміздің әскери тарихына да көптеген жарқын беттер жазған.
Әр кезде бұл бүкілхалықтық, көктемгі, жарқын мереке біздің қалаларымыз бен ауылдарымызға көктемнің, жарықтың, өмірді қуаттайтын оптимизмнің, барлық елдер мен континенттер әйелдерінің бірлігі мен ынтымақтастығының салтанатының бейнесі ретінде енеді.
Көктемнің осы бір керемет мерекесі біз, ерлер, Сіздерге деген шексіз сүйіспеншілігімізді, терең құрметімізді, өз жылулығымызбен, қолдауымызбен Отан алдындағы парызымызды лайықты орындауға, кез келген қиындықтар мен қиыншылықтарды еңсеруге көмектескеніңіз үшін шынайы ризашылығымызды білдіруге тағы бір мүмкіндік береді.
Біз әйел әскери қызметшілердің біздің ортақ ісімізге қосқан үлесін мақтан тұтамыз және сол үшін ризашылық сезімін сезінеміз.
8 наурыздың керемет күні сізге көптеген қуанышты оқиғалар, махаббат пен ризашылық сөздерін берсін — сіздер соған лайықтысыздар! Бақыт, табыс, көктемгі тамаша көңіл-күй тілегін қабыл алыңыз! Отбасыларыңызда әрқашан махаббат пен өзара түсіністік орнасын, болашаққа деген сенім қалдырмасын, жарқын үміттеріңіз орындалсын!
Сіздерге зор денсаулық, бақыт пен амандық, барлық істеріңізге сәттілік және көктемгі мерекелік көңіл-күй тілеймін!

Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланы
 Әскери институтының бастығы