Хабарландыру

Янв 15, 2021

Егер сізге қаржылық қамтамасыз етуде тұрақтылық және толық әлеуметтік пакет қажет болса, сіз өз еліңіздің патриотысыз және өз өміріңізді тату әскери ұжыммен байланыстырғыңыз келеді. Онда біз ұсынамыз:
Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының Әскери институты келісімшарт бойынша қызметке кандидаттарды 30 жасқа дейінгі біздің қаламыздың және облыстың тұрғындары мен қонақтарын толық әлеуметтік пакетпен қабылдайды.

Вакантты лауазымдар:

— аға маман (аға жүргізуші) – 10 бірлік.
— дәнекерлеуші-2 бірлік.
– электрик-2 бірлік.

ҚР ҰҰ Әскери институтында қызмет атқару кезінде әлеуметтік қамтамасыз ету:

1. 100 000 теңгеден басталатын тұрақты жалақы (2021 жылғы 01 қаңтардан бастап қызмет өтіліне, атқаратын лауазымына және әскери атағына байланысты өзгеруі мүмкін));
  2. Отбасының әрбір мүшесіне және 18 жасқа дейінгі балаларға 25 236,00 теңге мөлшерінде ағымдағы тұрғын үй төлемдері (төлем мөлшері жыл сайын ұлғаяды), әскери қызметшілерге жеңілдікпен тұрғын үй несиесін беру мүмкіндігі және мемлекет есебінен тұрғын үй несиесін беру төлемі (орта есеппен отбасы құрамы 4 адам-25 236,00 теңге = 100 944 теңге және жалақымен бірге — 200 944 теңге);
  3. Киім-кешек заттарымен қамтамасыз ету;
  4. Сыныптылығы үшін үстемеақы (лауазымдық жалақысына 30-ға дейін %);
  5. 47 жасында зейнетке шығу;
  6. Балабақшалардағы жеңілдікті орындар «Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы» Заңға сәйкес келеді;
  7. Әскери қызметшінің отбасы мүшелерін тегін медициналық қамтамасыз ету;
  8. Жыл сайынғы ақылы еңбек демалысы (демалыс өткізу орнына дейінгі жолды есептемегенде – 30 тәуліктен басталатын мерзімге).

Үміткерге қойылатын талаптар:

— Қазақстан Республикасы азаматының жеке куәлігі;
— әскерде мерзімдік қызметте болуы, мүмкін ӘТМ (әскери билеттің болуы);
— арнаулы орта немесе жоғары білімінің болуы;
— жүргізуші куәлігі (В,С санаттары);
— бұрын соңды сотталуының болмауы.

Құжаттарды қабылдау мына мекенжай бойынша жүзеге асырылады:

-150009, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Ж.Қизатов көшесі 6, байланыс телефоны: 50-78-88 (іш. 54056) кадр бөлімі, электрондық мекенжайы: info@vivv.kz.