Педагогика бойынша QUIZ интеллектуалды ойын-сауық сайысы 2020 жылдың 28 қазанында Қазақстан Республикасы Ұлттық ұлан Әскери институтының әскери педагогика және психология кафедрасында алғаш рет «адам жанының педагог – инженері»тақырыбында QUIZ зияткерлік-ойын-сауық сайысы өткізілді.
Зияткерлік ойынның мақсаты курсанттардың кәсіби-педагогикалық білімін өзектендіру, педагогикалық ғылым мен практикадағы инновацияларды насихаттау, тарихи-педагогикалық мұраны және қазіргі жағдайда адамгершілік тәрбие принциптерін ұғыну болды.
Қатысушыларға команданың атауын, ұранын, қатысудың мақсатын және зияткерлік және ойын-сауық ойынына қатысуды ұсынуға шақырылады. Қойылым балмен бағаланды.
Ойынға «командалық-тактикалық тәрбие және әлеуметтік-құқықтық жұмыс» мамандығы топтарының 3 және 4 курс курсанттары қатысты, олар педагогика саласында, атап айтқанда әскери педагогика мәселелерінде кең білімдерін көрсетті..
Ойын нәтижесі бойынша 3 курстың оқу тобының «Авангард» 243 «в» командасы жеңіске жетті. Екінші орынды 4 курстың 132 оқу тобының «тәрбиешілер» командасы, үшінші орынды 4 курстың 232 оқу тобының «Айбын» командасы иеленді.
«Бұл зияткерлік ойын есте сақтау қабілетін қалыптастырып және ойлауды дамытады. Әсіресе бұл ойын курсанттар үшін пайдалы, өйткені болашақта біз командирлер ретінде тез әрі нақты шешім қабылдауымыз керек», — дейді 4 курс курсанты Жеңіс Балғожин.
Жеңімпаз командалар Қазақстан Республикасы Ұлттық ұлан Әскери институтының бастығы генерал-майор Бауржан Әбжановтың атынан кубок және дипломмен марапатталды.

ҚР ҰҰ Әскери институтының баспасөз қызметі